Артур Палатний запропонував кроки для реанімації українського ВПК: «Більше «бавовни» в росію»

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook і запропонував низку першочергових кроків.

«По-перше, задля безпеки доцільно тимчасово перенести українські оборонні підприємства до сусідніх дружніх країн ЄС. По-друге, зосередитися на створенні нових спільних оборонних підприємств України з країнами ЄС та іншими країнами формату Рамштайн. По-третє, Україна має вже зараз працювати над локалізацією виробництва новітніх натівських зразків зброї, які вона успішно застосовує. Чим більше наших військових підприємств працюватиме за кордоном, тим більше бавовни буде в росії», - заявив Палатний.

Він зазначив, що українська зброя вже добре проявила себе, а після перемоги попит на неї ще зросте.


«Сучасні українські розробки вже позитивно проявили себе з самого початку війни. Ми з вами бачили численні кадри спаленої рашистської техніки зі «Стугни» та результати роботи «Нептуна». Бачили, як захисники України відправили у відомому напрямку російські кораблі. Також гарні результати на фронті демонструє РСЗВ «Вільха», «Буревій», «Верба» та інші. І я переконаний, що після нашої перемоги попит на українську зброю лише зросте. Бо це буде зброя перемоги», - заявив Палатний.

Крім того, керівник «Української команди» наголосив, що на застосування західної зброї по території росії існують певні обмеження, і це заважає Україні у боротьбі.


«Україна має стати глобальним гравцем на ринку сучасного озброєння і сприйматися не як прохач зброї, а як перспективний партнер», - підкреслив Артур Палатний.Діяльність волонтерського штабу