top of page

Артур Палатний: «Українська команда» передала на передову вже понад 650 бандерпечей

Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову вже понад 650 бандерпечей і найближчим часом передасть військовим та цивільним медичним закладам 20 тон медичних засобів. Про це повідомив керівник «Української команди» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.


«Понад 650 бандерпечей, на які ми зібрали кошти під час акції «Тепло на фронт», вже доїхали на передову і зігрівають наших воїнів. Решту передаємо військовим у міру готовності разом з іншими необхідними речами. Разом з проєктом «Doc 4 Ukraine» отримали гуманітарну допомогу від громади Франції - 20 тонн ліків, хірургічного інструменту та інших товарів медичного призначення. Після сортування медикаменти буде передано до військових шпиталів та лікарень», - заявив Палатний.
Він також повідомив про роботу регіональних команд Волонтерського штабу з надання допомоги військовим та цивільним.


«Вінницька команда передалп 4-й окремій танковій бригаді рюкзаки для медиків, газові балони, медикаменти та продукти харчування. А хмельницька команда передала термоковдри та інші засоби обігріву хлопцям з підрозділу ССО. Львівська команда налагодила виробництво термоакумуляторів для військових, а чернігівська команда робить сухофрукти та парафінові свічки для фронту. У Полтаві під час благодійного аукціону зібрали 2,8 млн грн. на потреби ЗСУ», - повідомив Палатний.

Також, за його словами, волонтери передали військовим автомобілі, а медичному відділенню центру ССО – апарат УЗД.


Крім того, «Українська команда» надає допомогу цивільним, які постраждали від війни.


«Вінницькі волонтери у Центрі біженців на пр. Юності надали прихисток, речі та продукти харчування вже понад 7000 сімей. У багатьох регіонах «Українська команда» організовує для цивільних тренінги з домедичної підготовки. Полтавська команда передала продуктові набори переселенцям та мешканцям деокупованих територій, а команда Київської області передала постраждалим мешканцям Гостомельської громади та переселенцям теплий одяг та взуття», - зазначив керівник «Української команди».

Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page