top of page

Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи


Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського. Допомогу від волонтерів отримав командир бригади полковник Віталій Панасюк.


Під час зустрічі з військовими Володимир Кличко зазначив, що Україні сьогодні допомагає весь вільний світ.


«Війна, яку розв’язала росія, це наступ тиранії на демократичний світ. І Україна сьогодні захищає не тільки свою землю і незалежність. Вона захищає кордони вільного світу. Тому наші європейські друзі допомагають нашим військовим озброєнням та амуніцією. А волонтери роблять все необхідне, щоб акумулювати підтримку та допомагати нашим захисникам на передовій», - наголосив Володимир Кличко.
Керівник волонтерського штабу Артур Палатний зазначив, що допомога військовим – пріоритет у роботі «Української команди».


«Українська команда» допомогла окремій 18-й бригаді армійської авіації завдяки Володимиру Кличку. На запит пілотів він доставив з-за кордону найсучасніші авіаційні шоломи для наших захисників, які вкрай необхідні для більш ефективного керування вертольотом та безпеки екіпажу. Адже Володимир сам має ліцензію, керує вертольотом та добре знається на цій справі. Будемо сподіватися, що ці шоломи допоможуть зберегти життя і здоров’я нашим бійцям – тим героям, які сьогодні на передовій нищать ворога», - зазначив Артур Палатний.
Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page