top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 04.05

70-й день війни. Вже 70 діб наші мужні воїни захищають Україну від рашистської навали. А волонтерський штаб «Українська команда» працює заради того, щоб забезпечити їм надійний тил. Щоб наші захисники мали все необхідне, причому найвищої якості.


Днями наша тернопільська команда та Микола Люшняк передали військовослужбовцям понад 40 якісних бронежилетів 5-го класу, які захищають не лише від автоматних пострілів, але й від уламків артилерійських снарядів.


Також з Тернополя на передову відправився ще один тепловізійний приціл, який допомагатиме нашим воїнам швидше звільняти нашу землю від окупантів.


Спільними зусиллями закриваємо і господарські потреби підрозділів ЗСУ.


Наші вінницькі волонтери продовжують допомагати людям, які евакуюються з гарячих точок. Наш центр для біженців, що знаходиться у «LetyShops», щодня приймає внутрішньо переміщених осіб та надає прихисток і підтримку. Сюди подекуди приїздять люди лише з документами на руках. Їм потрібно усе: одяг та взуття, продукти харчування, засоби гігієни тощо.


Якщо маєте змогу та бажання допомогти, можна передавати у центр біженців сезонні речі для дорослих та дітей, їжу та напої тощо. Подробиці можна дізнатися у Геннадія Ткачука, або у Фонді Людмили Станіславенко.


Дякую кожному, хто вже долучився до волонтерської роботи. «Українська команда» працює заради перемоги. Ми вже перемагаємо!


Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page