top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 06.06

Днями наша Житомирська команда разом з Ігорем Гундичем придбали та доставили хлопцям на передову пікап з причепом. А щоб не ганяти порожнім, наповнили і авто, і причеп смаколиками, які допомагла зібрати наша команда з Чернівців разом з Олесею Грабовською та дівчатами Іванопільського ДНЗ «Віночок».


Вінницька команда відправила нашим захисникам до Миколаєва, Запоріжжя та у село Рубіжне Донецької області вантажі з ліками, засобами особистої гігієни та їжею. Дякую, Оксана Юринець, Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб», Людмила Станіславенко, Анна Моргунова та вся наша волонтерська родино! А також дякую мережі OKKO, яка допомагає доставляти вантажі туди, де на них чекають.


Отримали подяку від командира одного з батальйонів Нацгвардії. Такі відгуки на нашу роботу надихають і надають впевненості, що ми робимо дуже важливу справу. Тож працюємо далі!


Продовжуємо підтримувати і людей, яких рашистська навала змусила полишити власні домівки.


Волонтери Святошинського району Києва та Вікторія Муха передали внутрішньо переміщеним особам 20 пакунків з підгузками для малюків та близько 1 тисячі продуктових наборів.


Кіровоградська команда та Віталій Линник цього тижня роздали близько 200 продуктових наборів вимушеним переселенцям.


У Новомосковську наші волонтери та Юрій Брагін приготували до Дня захисту дітей подарунки дітям, що мешкають у будинку милосердя НМГО "Незалежність", який зараз є прихистком також для вимушених переселенців.


Підрахували, що за майже 100 днів роботи Волонтерський штаб «Українська команда» відправив майже 340 тон вантажів на передову та вимушеним переселенцям. Допомогу отримали близько 68 тисяч українців.

Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page