top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 14.06


Волонтерський штаб «Українська команда» продовжує свою роботу.


Підтримка військових:


✅ Тернопільська команда з Микола Люшняк передали понад два десятки полегшених бронежилетів за стандартами НАТО бійцям з Теребовлі, які поїдуть на передову. Для бійців зі спеціальних підрозділів придбали кілька десятків тактичних наплічників. До бійців Сил спеціальних операцій з Тернополя поїхали два автомобілі.


✅ Авто для захисників на Ізюмському напрямку придбала Вінницька команда волонтерів, Геннадій Ткачук та Благодійний фонд Людмили Станиславенко. Разом з авто бійцям доставлено ліки, маскувальні сітки, засоби гігієни та продукти.


✅ Волонтери з Новомосковська передали хлопцям з ССО комп'ютерну техніку.


✅ Хмельницька команда забезпечила бійців однієї з військових частин продуктами харчування, водою та засобами гігієни.


✅ Київська команда відправила хлопцям з ІІІ роти 126-го батальйону борошно.


Підтримка цивільних, що постраждали від війни:


✅ Хмельницька команда разом з Олександр Буханевич передали Центру допомоги ХОР понад тонну одягу та засобів гігієни. У Черкаси для переселенців з Донецької та Харківської областей передано пів тонни продуктів харчування та побутової хімії. Ще один такий гуманітарний вантаж доставлено до Новоушицької громади.


✅ Чернігівська команда та Олександр Ломако зібрали продукти харчування та засоби гігієни для мешканців Ріпкинської громади, які через російську агресію залишилися без житла. Такий само вантаж волонтери зібрали та передали мешканцям мікрорайону Лісковиця.


Дякую всім, хто долучається до роботи Волонтерського штабу «Українська команда» і своєю щоденною роботою в тилу наближає нашу перемогу. Все буде Україна!
Comentários


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page