top of page

Звіт волонтерського штабу "Українська команда" на 18.07.2022

Волонтерський штаб «Українська команда» передав воїнам на Сході медикаменти та продукти харчування, а переселенцям – 4 тонни хлібобулочних виробів. Про це повідомив керівник штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

«Тернопільська команда та Микола Люшняк передали продукти, засоби гігієни, медикаменти та інші речі першої необхідності для підрозділа ветеранів війни, які захищають нашу країну у найгарячіших точках, та для воїнів-добровольців з «Кременецької сотні». Київська команда передала воїнам, які знаходяться в районі Павлограда, Краматорська, Костянтинівки та Миколаєва, вантаж з продуктами тривалого зберігання та засобами гігієни. Сумська команда також передала ліки та товари медичного призначення захисникам», - повідомив Палатний.

Він розповів про волонтерську підтримку лікарень та центрів соціального обслуговування населення.

«Тернопільська команда та Микола Люшняк передали 2 тони курятини від МХП пацієнтам Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, яка сьогодні допомагає людям, що постраждали внаслідок бойових дій. Київський онкологічний диспансер отримав від «Української команди» 10 тисяч шприців, 15 тисяч голок, 2 тис. катетерів та 1 тис. канюль. Волонтери з Новомосковська та Юрій Брагін передали у міський Центр соціального обслуговування ролатори для людей з обмеженими фізичними можливостями. Київська команда передала у Центр соцзахисту понад 4 тонни хлібобулочних виробів, які роздадуть соціально незахищеним мешканцям столиці у різних районах», - зазначив керівник «Української команди».

За його словами, волонтери «Української команди» з Дніпропетровської області та Віталій Жеганський розвезли переселенцям продуктові набори та іграшки для дітей. А Київська команда роздала продуктові набори та гігієнічні засоби переселенцям, літнім людям та сім’ям, які мають дітей з інвалідністю.

Артур Палатний подякував українським і закордонним партнерам за допомогу та волонтерам за щоденну роботу.


Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page