top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 20.04

Розширюємо напрямки допомоги, щоб охопити більше людей.


За останні кілька днів:


Понад 600 кг продуктів та засобів гігієни наша Тернопільська команда на чолі з Миколою Люшняком передали у «Дім милосердя» при Бучацькій єпархії УГКЦ. Зараз там перебуває чимало переселенців, більшість з яких – діти.


Сьогодні Орестом Криштафовичем, Георгієм Тарасковим та Олександром Боришкевичем було доставлено великий вантаж до Київської області. Продукти, засоби гігієни, ковдри, медикаменти зібрали спільними зусиллями: Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб», Оксана Юринець, Олександр Буханевич, Геннадій Ткачук,, Ігор Ткачук та Фонд Людмили Станіславенко. Частину харчів, речей та медикаментів ми довантажили у Києві.


Мешканці Березівки, Колонщини, Макарова, Липівкі, Андріївки, Бородянки, Бучі, Гостомеля отримали допомогу, на яку так чекали.


Також за підтримки "Berlin Hands For Ukraine" передали партію павербанків на потреби ЗСУ і розгрузки, за які дякуємо Андрію Опанасюку.


І, звісно ж, напередодні Великодня, волонтер Анна Моргунова передала нашим бійцям з Нацкорпусу паски від Людмили Станиславенко.


Дякую кожному, хто сьогодні працює для перемоги України!


Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page