top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 20.05

Допомога військовим:


Тернопільська команда на чолі з Миколаою Люшняком передала кількасот кілограмів продуктів та засобів гігієни для одного з підрозділів ТрО ЗСУ, а також чергову партію побутових речей: мило, рукомийники, брезент, клейонку, цвяхи, лопати та багато іншого обладнання.


Також Тернопільска команда отримала допомогу з Канади: військове спорядження, хірургічне обладнання для медиків, ліки, спальні мішки, наплічники та бойовий одяг для військових. Вантаж вже доставляють в Одесу та Миколаїв.


Дніпровська команда на чолі з Віталієм Жеганським придбала навігатори, тепловізори, каски кевларові, тактичні окуляри, біноклі, фонарики, форму, взуття для розвідників у Луганській області.


Київська команда разом з Орестом Криштафовичем передали гуманітарну допомогу та аптечки в повному укомплектуванні фонду «PEACE FOR THE FUTURE», які відправили їх на Схід.


Анна Моргунова також передала необхідні речі до частини ЗСУ від Львівської команди разом з Оксаною Юринець та Вінницької - з Ткачуком Геннадієм та Людмилою Станіславенко.


Допомога внутрішньо переміщеним особам:


Уже третій місяць наша Вінницька команда, Геннадій Ткачук та Людмила Станіславенко забезпечують центр біженців. Сотні сімей звернулись по допомогу, і кожному з них було підібрано зручний одяг, сезонне взуття та надано набір продуктів за потреби.


Якщо ви також хочете допомогти, приносьте сезонні речі у гарному стані. Також є потреба у продуктах харчування.


Якщо ви хочете допомогти або ж потребуєте допомоги, телефонуйте - 097 211 49 13 Катерина.


Дякую всім за роботу 24/7. Дякую, що наближаєте перемогу!Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page