top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 20.05

Допомога громадянам:


Наші волонтери Орест Криштафович, Георгій Тарасков та Богдан Горбань доставили ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни та необхідні речі на Чернігівщину на запит Владислава Атрошенка та Олександра Ломако.


Дякуємо за цей вантаж вінницьким, львівським та хмельницьким волонтерам. Ткачук Геннадій, Ігор Ткачук, Людмила Станіславенко, ГО "БО Сильні Разом", Оксасна Юринець, Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб», Олександр Буханевич, Міла Маланчук.


Анна Моргунова відправила вантаж від Львівської команди до Миколаєва: ліки, продукти харчування, ковдри, засоби особистої гігієни. Ще частину цього вантажу відправлять у Харків. Також наша команда продовжує допомагати центрам для переселенців у Вінницькій області.


У Рівному Микола Шустов отримав від благодійного фонду «Благодійний рух «Юкрейн» вантаж з одягом та взуттям. Передають усе це тим, хто потребує. Отримати можна за адресою Грушевського, 77.


Допомога військовим:


Дрон та 7 тонн допомоги доставили наші житомирські волонтери для ЗСУ. Зокрема, продукти харчування, медикаменти, побутову техніку, засоби гігієни.


Дякуємо Ігору Гундичу та працівникам Іванопільського закладу дошкільної освіти «Віночок» (Краснопільської ТГ Бердичівського району) - за приготовлені смаколики. Артему Савичу, члену нашої команди з Баранівки, та усім, хто допомагав з організацією поїздки.


Дякуємо компанії OKKO, яка в цей складний час допомагає здійснювати доставки по всій країні.


Пишаюся нашою невтомною командою. Кожного дня ми наближаємо нашу перемогу!


Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page