top of page

Звіт Волонтерського штабу "Українська команда" на 22.11.2022

«Українська команда» в межах проєкту «Тепло на фронт» розпочала формування та доставку на фронт індивідуальних наборів, куди входять засоби для обігріву бійців у польових умовах.

До кожного набору входять термоакумулятор, хімічна грілка, спиртова міні-піч та сірники. Такі індивідуальні набори для обігріву отримають 10 000 українських воїнів на передовій. Перші партії вже готуються до відправки. Нашим буде тепло – ворогам пекло!
Наші регіональні волонтерські команди також продовжують підтримувати наших захисників та цивільних людей, що постраждали від війни.


Допомога військовим:


  • «Українська команда», долучившись до благодійного проєкту «Шляхом нескорених», передала захисникам одного з добровольчих батальйонів генератор, амуніцію, сухе харчування та інші корисні речі на суму понад 400 тис. грн.

  • Вінницька команда та @Ткачук Геннадій передали у фронтові зони більш ніж 500 тактичних військових аптечок, які укомплектовані та зібрані за стандартами НАТО. Також відправили захисникам велику партію теплих речей.

  • Житомирська команда передала 29 бандерпечей 1-й Окремій бригаді спецпризначення ім. Івана Богуна.

  • Тернопільська команда та @Микола Люшняк забезпечили наших воїнів на Херсонському напрямку продуктами харчування, амуніцією та медикаментами. А разом з головою Гримайлівської громади Миколою Сідляром передали 68-й єгерській бригаді позашляховик, завантажений продуктами та іншими необхідними речами.


Підтримка цивільних:


  • Тернопільська команда спільно з отцем УГКЦ Володимиром Фірманом привезли 7 бельгійських апаратів для гемодіалізу та інше медичне обладнання Копичинецькій комунальній лікарні, де отримують послугу «Штучна нирка» пацієнти з усієї Тернопільщини.

  • Кіровоградська команда та @Віталій Линник роздали продуктові набори переселенцям, які знайшли прихисток на Кіровоградщині.

  • Полтавська команда передала гуманітарну допомогу від «Карітас-Спес Україна» тимчасово переміщеним особам в Хоролі.

  • Сумська команда та @Дмитро Лантушенко роздали продуктові набори переселенцям та малозабезпеченим в Сумах, на деокупованих територіях та в громадах області, які перебувають під обстрілами.


Comentarios


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page