top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 24.06

Волонтерський штаб «Українська команда» продовжує свою роботу. Набираємо обертів, залучаємо нових партнерів і волонтерів.


Підтримка військових:

Придбали тепловізор та біноклі для однієї з військових частин на передовій. Відремонтували КАМАЗ для наших захисників з іншого підрозділу – двигун, гальма, ходову систему та інше. Допомогли придбати авто одному з підрозділів 130-го батальйону тероборони. Також забезпечили воїнів медичними матеріалами та питною водою. Разом з партнерами - мером міста Sant’Anastasia Napoli, паном Саrmine Esposito, пані Kristina Korona (Мухановa) та благодійним фондом Людмили Станіславенко – відправили у найгарячіші фронтові точки на Сході України понад 200 кг вкрай важливих медичних препаратів першої невідкладної допомоги. Дякуючи партнерам з Польщі Maciej Szczeciński, Wojtek Suszyński, а також Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» та Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» доставили необхідний вантаж в одну з військових частин Повітряних сил ЗСУ. Продукти тривалого зберігання та засоби особистої гігієни отримали АЗОВ ССО-КИЇВ, наші захисники на Сумщині та декілька інших військових підрозділів. Загалом – близько півтори тонни.

Підтримка цивільних:

Розподілили вантаж у 1,7 тонни продуктів харчування з довготривалим терміном зберігання між мешканцями Сумської, Дніпропетровської, Запорізької та Київської областей, які постраждали через війну. Засоби гігієни та побутову хімію передали у Хмельницький для переселенців з Ізюму, які мешкають у геріатричному інтернаті. У Черкаси через ГО «СІЧ» - для переселенців з Донецької та Харківської областей. У Кам’янець-Подільський - для переселенців з гарячих точок, які мешкають у гуртожитках коледжів. У Новоушицьку громаду. Також волонтери «Української команди» передали переселенцям продукти харчування та ліки. Загальна вага таких вантажів склала більше півтори тонни. Для маленьких переселенців з гарячих точок, якими опікується центр допомоги ХОР (м. Хмельницький), зібрали понад пів тонни іграшок та наборів для творчості, підгузків, дитячого харчування та одягу. Малозабезпеченим киянам передали через ОСН та «Червоний хрест» продуктові набори та засоби особистої гігієни. У пункт первинної медико-санітарної допомоги села Стуфчинці передали медикаменти та дитяче харчування.

Велика подяка всім волонтерам «Української команди», які щодня працюють у тилу для нашої спільної перемоги. Київській команді та Орест Криштафович. Вінницькій команді разом з Ткачук Геннадій та Ігор Ткачук. Житомирській команді з Ігор Гундич. Тернопільській команді та Микола Люшняк. Сумській команді з Дмитро Лантушенко та Олександр Тимчук. Хмельницькій команді та Олександр Буханевич. Нашій Оксана Юринець, George Taraskov, Анна Моргунова, Богдан Горбань та багатьом-багатьом іншим.

І звичайно велике дякую мережі АЗС OKKO, котрі постійно підтримують та допомагають доставляти вантажі у всі куточки нашої України.

Разом сильні! Разом переможемо!

Слава Україні!

Смерть ворогам!!!Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page