Палатний: «Українська команда» передала 12 тонн продуктових наборів людям, постраждали від війни

Оновлено: 27 вер.

«Українська команда» спільно з Благодійним фондом «Карітас Спес» відправила 12 тонн продуктових наборів у Демидів Київської області, а також у Дніпропетровську область та на деокуповані території. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник «Української команди» Артур Палатний.

«Зустріли черговий вантаж від Фонду «Карітас Спес» для допомоги нашим людям. Це 12 тонн продуктових наборів. Кожен набор – по 6 кіло. Вже сьогодні частина вантажу поїде до Демидова Київської області. Цей населений пункт взяв на себе найбільш важку місію під час захисту столиці. Сьогодні він практично затоплений. Люди живуть в нелюдських умовах», - заявив Палатний.

Інша частина вантажу, за його словами, призначена для внутрішньо переміщених осіб та мешканців територій, звільнених українськими військами в результаті контрнаступу.

«Близько 2,5 тис. продуктових наборів поїдуть на Дніпропетровщину, на деокуповані території та для внутрішньо переміщених осіб», - зазначив керівник «Української команди».

Він також повідомив, що вже формується наступний вантаж. Ці продуктові набори будуть розподілені між мешканцями інших регіонів, що постраждали від російських окупантів.
Діяльність волонтерського штабу