top of page

Звіт волонтерського штабу «Українська команда» на 15.04

Звіт по роботі волонтерського штабу «Українська команда»:


Волонтерський штаб на Тернопільщині допоміг відправити машину швидкої допомоги для потреб госпіталю ветеранів війни у Кропивницькому.


Її відремонтували та передали спільними зусиллями Збаразька міська рада, народний депутат Микола Люшняк, а також автомеханік Мармонтов Михайло. Перед відправлення автівку завантажили необхідною допомогою для українських захисників.


Наші волонтери з Дніпра Симонов Юрій Жеганський Віталій Рибченко Ганна продовжують допомагати медикам, пораненим, переселенцям.


Зібрали необхідне Новомосковській громаді у Дніпропетровській області, де приймають внутрішньо переміщених осіб у комунальних установах. Там зареєструвались Чотири пральні машинки, мультиварка, напої та їжа доставлені до центрів для переселенців у Новомосковську: в гуртожиток кооперативного технікуму, гуртожиток училища №48, та в школу №7. Ще дві пральні машинки було отримала тероборона Новомосковська. Також Дніпровський штаб передав ліки та засоби захисту для лікарів до одного з медичних закладів міста.
Comentarios


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page