top of page

«Українська команда» відправила на передову другу партію дронів з «вибуховими посланнями» окупантам

Волонтери «Української команди» забрали з виробництва другу партію дронів-камікадзе, на які перерахували кошти учасники збору «Вибухове послання».


Перші дрони з вашими посланнями окупантам вже успішно нищать ворожу техніку та живу силу окупантів на передовій.


У другій партії одразу чотири іменних безпілотника. На три з них кошти перерахувала одна українська компанія. Дякуємо бізнесу! І передаємо ваші послання окупантам разом з безпілотниками. На них буде надпис: «За Україну! Від Михайла Семеновича!»


Ще один іменний дрон матиме надпис «За Сергія Золотаря від Романа Прокопа». Сергій Золотар - винороб з Чернігівщини, який в перші дні повномасштабного вторгнення росії вступив у тероборону. А 3 березня 2022 року він загинув під час бомбардування Чернігова.


Інші дрони несуть окупантам, зокрема, такі послання від українців: "За вбитих у місті Охтирка!", "За чоловіка, який багато місяців у полоні", "За зруйноване дитинство! Від Оксани".


Збір на дрони-камікадзе продовжується! Нам потрібно зібрали 3,5 мільйони гривень. Більшу частину вже зібрано. В коментарях пишіть свої вибухові послання ворогу.


Нагадуємо, що кожні 100 гривень донату - це шанс надіслати ворогу вибухове вітання. Чим більше донат - тим більше шансів. А за донат у 32 000 гривень (це вартість безпілотника) отримаєте персональний дрон, який гарантовано доставить ворогу саме ваше вибухове послання.


Донать! Пиши! Відправимо!


ПриватБанк

Монобанк

UA Pay

Повні реквізити
Діяльність волонтерського штабу

bottom of page