top of page

«Українська команда» відправила на передову другу партію дронів з «вибуховими посланнями» окупантам

Волонтери «Української команди» забрали з виробництва другу партію дронів-камікадзе, на які перерахували кошти учасники збору «Вибухове послання».


Перші дрони з вашими посланнями окупантам вже успішно нищать ворожу техніку та живу силу окупантів на передовій.


У другій партії одразу чотири іменних безпілотника. На три з них кошти перерахувала одна українська компанія. Дякуємо бізнесу! І передаємо ваші послання окупантам разом з безпілотниками. На них буде надпис: «За Україну! Від Михайла Семеновича!»


Ще один іменний дрон матиме надпис «За Сергія Золотаря від Романа Прокопа». Сергій Золотар - винороб з Чернігівщини, який в перші дні повномасштабного вторгнення росії вступив у тероборону. А 3 березня 2022 року він загинув під час бомбардування Чернігова.


Інші дрони несуть окупантам, зокрема, такі послання від українців: "За вбитих у місті Охтирка!", "За чоловіка, який багато місяців у полоні", "За зруйноване дитинство! Від Оксани".


Збір на дрони-камікадзе продовжується! Нам потрібно зібрали 3,5 мільйони гривень. Більшу частину вже зібрано. В коментарях пишіть свої вибухові послання ворогу.


Нагадуємо, що кожні 100 гривень донату - це шанс надіслати ворогу вибухове вітання. Чим більше донат - тим більше шансів. А за донат у 32 000 гривень (це вартість безпілотника) отримаєте персональний дрон, який гарантовано доставить ворогу саме ваше вибухове послання.


Донать! Пиши! Відправимо!

Commentaires


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page