top of page

«Українська команда» надала допомогу понад 150 військовим підрозділам, 87 лікарням та 26 тисячам родин з початку повномасштабної війни


«Українська команда» надала допомогу понад 150 військовим підрозділам. Наші волонтери забезпечували спорядженням, продуктами, ліками захисників, закуповували генератори, оптику, укомплектовували аптечки. В теплу пору року допомагали рятуватись від кліщів та комарів.


Разом з вами ми реалізували масштабні проєкти «Тепло на фронт» та «Дрон-марафон». Зібрали кошти, виготовили та доставили на передову понад 1000 бандерпечей, десятки тисяч наборів для обігріву, сотні дронів-камікадзе та станції керування до них.


Окрім цього, передаємо ЗСУ старлінки, квадрокоптери, тепловізори та кілька десятків автомобілів. Безкоштовно доставляємо адресні посилки від рідних захисникам, які служать в місцях, куди звичні поштові послуги не доступні. Регіональні команди здійснили понад 30 експедицій «Військової пошти», повідомляє «Українська команда».Також ми привезли та передали сотні тонн вантажів з продуктами та ліками для громадян на постраждалі та деокуповані території України. В партнерстві з Caritas-Spes та французькою організацією Doc4Ukraine надали допомогу понад 26 тисячам родин.


Окремий напрямок роботи волонтерського штабу – надання безоплатної юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та людям, котрі постраждали внаслідок бойових дій. Також волонтери надають безкоштовну психологічну допомогу онлайн та проводять творчі заняття в межах програми арт-терапії. А в 10 областях України регіональні команди проводять тренінги з першої домедичної допомоги.

Commentaires


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page