top of page

«Українська команда» напередодні навчального року передала у регіони комп’ютерну техніку для шкіл


«Українська команда» передала навчальним закладам різних областей комп’ютерну техніку. Півсотні нетбуків Dell, які допомогли придбати наші французькі партнери з Doc4Ukraine.


Ми дуже раді, що змогли виконати запити шкіл напередодні нового навчального року. Адже освіта наших дітей має бути пріоритетом навіть під час війни.


Ці ноутбуки поїдуть в громади, які постраждали від тимчасової окупації, а також у школи, де навчаються діти з інвалідністю.


Зокрема, декілька ноутбуків передаємо для школи села Миколаївка Сумської області, яке минулого року перебувало під тимчасовою окупацією. Ще з десяток ноутбуків – для Білопільського ліцею №1 та Хотінського ліцею. Ці населені пункти Сумщини також перебували під частковою окупацією, а зараз зазнають жорстоких обстрілів з боку рф.


Решту ноутбуків передаємо у школи та інтернати для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Зокрема, рівненській Школі профорієнтації Baby Sun для дітей з синдромом Дауна, Миргородській і Полтавській школам для дітей з порушеннями слуху та мовлення, Буковинському центру комплексної реабілітації «Особлива дитина» та іншим. Загалом ноутбуки отримають 10 освітніх закладів.
Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page