top of page

«Українська команда» передала на передову велику партію дронів-камікадзе для розвідників


«Українська команда» в межах великого збору на дрони-камікадзе закупила вже близько 150 FPV-дронів для наших захисників, на які донатили тисячі українців.


Раніше ми вже передавали дрони-камікадзе багатьом підрозділам. Зараз ми передали чергову партію одному з підрозділів розвідки на передову, щоб вони могли нищити ворога ще ефективніше.


"Вже найближчим часом наші хлопці будуть передавати «привіти» ворогу завдяки цим дронам-камікадзе. Ці універсальні керовані дрони можуть піднімаються на висоту до 1 кілометра і летіти зі швидкістю до 100 км/год. Кожен дрон обладнаний гарною камерою та може нести більше кілограма вибухівки. Камери передають зображення в режимі реального часу, що дозволяє нашим бачити позиції ворога, як на долоні. Дрони влучно доставляють окупантам вибухівку", - повідомив керівник "Української команди" Артур Палатний.
Раніше «Українська команда» передала дрони 72-й бригаді імені Чорних Запорожців, 204-му батальйону територіальної оборони міста Києва, підрозділу «Скала» та іншим.


Також «Українська команда» відправила у регіони понад 40 тисяч тонн продуктів харчування для медичних закладів та малозабезпечених. А напередодні навчального року забезпечила спеціалізовані навчальні заклди для дітей з інвалідністю комп’ютерною технікою.

Comments


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page