top of page

«Українська команда» передала 40 000 продуктів у медичні заклади та малозабезпеченим українцям

Майже 40 тисяч кілограмів продуктів харчування передала в регіони «Українська команда» для переселенців, багатодітних родин, малозабезпечених українців, а також медичних та освітніх закладів. Цей вантаж допомогли доправити в Україну наші європейські партнери з Doc4Ukraine.


В тому числі:

✅ Понад 13 тонн замороженої курятини волонтери «Української команди» днями роздали медичним закладам Тернопільської області, а також переселенцям і іншим вразливим групам населення регіону.


✅ Ще 13 тонн курятини відправлено на Житомирщину. Вантаж буде передано до закладів соціальної сфери, а також багатодітним сім’ям, малозабезпеченим та іншим громадянам, які потребують нашої допомоги.


✅Майже 11 тонн заморожених продуктів харчування зараз отримують переселенці та малозабезпечені мешканці Вінничини, а також лікарні та навчальні заклади регіону.


✅ Більш ніж 2 тонни замороженої м’ясної продукції роздали ВПО та соціально незахищеним групам людей у Волинській області.


«Українська команда» з самого початку повномасштабного російського вторгнення допомагає людям, які постраждали від війни. Тим, кого рашисти позбавили домівок, роботи, здоров’я. І хто сьогодні потребує нашої з вами допомоги. Підтримуємо один одного! Разом обов’язково переможемо! Вже перемагаємо!" - наголосив волонтер "Української команди" Орест Криштафович.Comentarios


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page