top of page

"Українська команда" та Володимир Кличко передали 204-му батальйону броньовик

Волонтери «Української команди» разом з Володимиром Кличко приїхали в розташування 204-го батальйону київської тероборони з подарунками. Привезли новий броньовик «Кобра». Він вміщує 10 осіб і здатен захистити бійців від автоматних черг, мін та засідок. Тож такий броньовик дуже потрібен на передовій.


Саме про такий броньовик просили бійці 204-го батальйону, коли минулого разу ми привозили їм розвідувальні дрони Mavic. Це наші героїчні воїни, які рік тому брали участь в обороні Києва. Потім були Покровське, Лисичанськ, Сіверськ, Бахмут…


Про потреби наших захисників дізнався Володимир Кличко і допоміг придбати цей броньовик.


При цьому командир 204-го батальйону Сергій Горохівський зазначив, що це було зроблено дуже оперативно.


«Такої швидкості реалізації проєкта за історію нашого батальйона ще не було», - сказав він.

Володимир Кличко підкреслив, що цей броньовик – українського виробництва.


«Цей броньовик зроблений в Україні. Це ми, українці, робимо це. І робимо швидко. І, до речі, в цьому авто дуже багато класних речей», - зазначив Володимир Кличко.

Також він передав бійцям розвідувальні безпілотники і подякував «Українській команді» за спільну роботу.


«Ми не одні. Вільний світ знає, що ми тут, в Україні, боремось не тільки за наше життя і нашу свободу, а також за їхню. І тому тільки разом. З «Українською командою». Це все суспільна робота. І вам подяка, Артуре Леонідовичу, що змотивували», - заявив Володимир Кличко.

Керівник «Української команди» Артур Палатний наголосив, що «Українська команда» і надалі допомагатиме українським захисникам.


«Хочу побажати від «Української команди», від всіх киян, від всіх українців: залишайтесь живими та здоровими. А «Українська команда» і надалі допомагатиме нашим бійцям. Разом ми обов’язково переможемо. Вже перемагаємо. Слава Україні!» - наголосив Артур Палатний.

コメント


Діяльність волонтерського штабу

bottom of page