«Українська команда» передала великий генератор 33 штурмовому полку
- 6 годин тому
- Читати 1 хв
Надійне енергопостачання для наших захисників – така ж необхідність, як зброя та зв’язок.
«Українська команда» передала потужний генератор на 16 кіловат бійцям 33 окремого штурмового полку.
«Ці хлопці стримували ворога під Покровськом, вели бої на Курщині, а зараз стійко захищають один з найскладніших напрямків. Упевнений: завдяки нашій допомозі вони матимуть перевагу над ворогом і зможуть ще краще виконувати бойові завдання», - сказав керівник «Української команди» Артур Палатний.
Бійці 33 полку передали слова вдячності всім українцям, які допомагають війську.
Коментарі